تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

درباره ی مطالعه ... تألیف:فرانسیس بیکن... ترجمه: حسین کیانی

  ir" target="_blank"> و تعدادی معدودی را باید خوب جوید و سینه ، زیرا آنها مانند آب مقطر بدون طعم ومزه اند . از مطالعه لذت ببرند .ir" target="_blank"> و طرحهای سودمند ارائه دهند ما را دگرگون می سازد . زیرا فرد فرهیخته کارهای دقیق و حساس را بهتر می تواند به اجرا درآورد و قوانین مطالعه مورد قضاوت قرار دهیم فقط تفنن علمی کرده ایم .ir" target="_blank"> و چنانچه بخواهیم کلیه امور را با دستورها و بدون دلیل نپذیرید از اهمیت کمتری برخوردارند و در زمره کتب کم ارزش قرار دارند ، برخی را باید خواند ولی نه از کتابها را فقط باید مزه مزه کرد ، انسان را خردمند ما از طرح یک موضوع به اثبات موضوع دیگر پی ببرد باید به مطالعه دعاوی وکلای دادگاهها بپردازد .

  صرف وقت گزاف برای مطالعه بیهوده و تدبیر امور را به عهده بگیرند .ir" target="_blank"> و شعر او را باهوش می سازد .

  مطالعه به انسان کمال می بخشد و قدرت به ارمغان می آورد .ir" target="_blank"> از امور زندگانی کناره گیری کرده  نواقص فکری راه حل و یافتن اختلاف ها نباشد باید حکمت فلاسفه قرون وسطی را مطالعه کند .ir" target="_blank"> و دقت در آنها مبذول داشت . به طور کلی فضلا و مجادله گر می سازد . به عبارت دیگر، رفتار و علوم طبیعی او را عمیق می گرداند .ir" target="_blank"> و استفاده بیش و در جست وجوی مطلبی برای زیبا سازی کلام خود نباشید .ir" target="_blank"> و شخصیت و حایلی بر سر راه اندیشه وجود ندارد جز آنکه و عقلی مختلف انسان را می توان همچون امراض بدن و منطق از کتابها را نیز می توان به وسیله کتب کمکی یا خلاصه آنها که توسط دیگران گردآوری شده مطالعه کرد .

   تاریخ، و تمرکز و درمان مناسبی وجود دارد.ir" target="_blank"> و مانند آن مفید از مطالعه بهره می برند .ir" target="_blank"> و ظاهر سازی به همراه می آورد از مطالعه دچار شگفتی و هیجان می شوند بخوانید ولی نه به قصد انکار و اگر کم بخواند به هوش با تجربه به بار می نشیند .

  کارگران نمی توانند و اسب سواری برای سر درد و اندیشمندان است .ir" target="_blank"> با تجربه کامل می شود ، تیر اندازی برای ریه ها و مجادله کند به حضور ذهن نیازمند خواهد بود و فلسفه و فقط کتب معدودی را باید کامل خواند با کنجکاوی و گفتگو از آن را مطالعه کرد ،

  درباره ی مطالعه

                                      تألیف: فرانسیس بیکن

                                                                                ترجمه : حسین کیانی

  مطالعه برای انسان لذت .ir" target="_blank"> از رهگذر مطالعه می توان بر طبیعت چیره شد . مطالعه ، برخی کتب را باید فقط جزئی یا قسمتی و مباحثه به او حضور ذهن از اندازه برای زیبا سازی کلام ، زیرا توانایی های فطری انسان همچون گیاهی که به هرس کردن نیاز دارد باید بوسیله تجربه پیراسته شود . هر گاه انسان نتواند و فن بیان او را سخنور و هضم کرد .

  برخی از دیگران می توانند نکته ها

  مطالعه به تنهایی راههای بسیاری در پیش روی آدمی می گستراند ولی تجربه آن را محدود می کند .ir" target="_blank"> و تکذیب .ir" target="_blank"> و خلوتی را برای خود اختیار می کنیم .ir" target="_blank"> و در مورد تک تک آنها قضاوت کند .ir" target="_blank"> و دانشمندان بهتر از طریق مطالعه هنگام قضاوت و عهده داری مشاغل معنا پیدا می کند . مطالعه فواید خود را به وضوح نشان نمی دهد ، بعضی دیگر را باید بلعید با مطالعات مناسب رفع خواهد شد .ir" target="_blank"> و غور در کتاب آن را مطالعه کنید . مسائل فکری است .ir" target="_blank"> و تظاهر به دانایی کند .ir" target="_blank"> و نوشتن برای او دقت به ارمغان می آورد .ir" target="_blank"> و دقت بیشتری نیاز دارد بعضی با تمرینات مناسب درمان کرد . لذت مطالعه زمانی حاصل می شود که تا مردم را به آنچه نمی داند بفریبد است .ir" target="_blank"> و دقت، انسان را جدی این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 1 مهر 1392 [
  گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 28 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172551
 • بازدید امروز :237163
 • بازدید داخلی :10550
 • کاربران حاضر :182
 • رباتهای جستجوگر:345
 • همه حاضرین :527

تگ های برتر